Пропустити навігацію

Вітаємо вас у Довіднику безбар’єрності

«У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. Цей Довідник допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина та її різноманіття. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування».

Перша леді
Олена Зеленська

14 жовтня

День захисників та захисниць України

Захисник

Цей день в Україні відзначають як державне свято із 14 жовтня 2014 року. Проте тільки в липні 2021 року в назву був доданий фемінітив «захисниці», підкреслюючи нарешті, що в Збройних Силах України служать не тільки чоловіки, а й жінки — вони нарівні боронять нашу країну від зовнішнього ворога. Тож цей день — привід відзначити той внесок, які роблять наші захисники і захисниці задля нашої безпеки. 

ДОДАТИ ДАТУ В МІЙ КАЛЕНДАР 14-10-2022 00:00 14-10-2022 23:59 Europe/Kyiv День захисників та захисниць України true Цей день в Україні відзначають як державне свято із 14 жовтня 2014 року. Проте тільки в липні 2021 року в назву був доданий фемінітив «захисниці», підкреслюючи нарешті, що в Збройних Силах України служать не тільки чоловіки, а й жінки — вони нарівні боронять нашу країну від зовнішнього ворога. Тож цей день — привід відзначити той внесок, які роблять наші захисники і захисниці задля нашої безпеки.