Пропустити навігацію

Вітаємо вас у Довіднику безбар’єрності

«У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. Цей Довідник допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина та її різноманіття. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування».

Перша леді
Олена Зеленська

День української писемності та мови

У День української писемності та мови за традицією вшановують Нестора-літописця як прабатька української писемної мови та послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Також відзначають найкращих популяризаторів українського слова й заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою. Ми ж вас закликаємо читати та говорити українською не лише 9 листопада. 

ДОДАТИ ДАТУ В МІЙ КАЛЕНДАР 09-11-2022 00:00 09-11-2022 23:59 Europe/Kyiv День української писемності та мови true У День української писемності та мови за традицією вшановують Нестора-літописця як прабатька української писемної мови та послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Також відзначають найкращих популяризаторів українського слова й заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою. Ми ж вас закликаємо читати та говорити українською не лише 9 листопада.