Пропустити навігацію

Вітаємо вас у Довіднику безбар’єрності

«У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. Цей Довідник допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина та її різноманіття. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування».

Перша леді
Олена Зеленська

31 жовтня

Всесвітній день міст

Всесвітній день міст

Цей день проходить під загальним гаслом «Краще місто, краще життя», хоча щороку обирається якась особлива тема, що має привернути увагу до успіхів в галузі урбанізації або до проблем в цій сфері. У Всесвітній день міст, звісно, можна вітати усіх мешканців зі святом, а можна організувати екологічну акцію або культурну програму, з якої більше людей дізнаються про історію саме вашого міста.

ДОДАТИ ДАТУ В МІЙ КАЛЕНДАР 31-10-2022 00:00 31-10-2022 23:59 Europe/Kyiv Всесвітній день міст true Цей день проходить під загальним гаслом «Краще місто, краще життя», хоча щороку обирається якась особлива тема, що має привернути увагу до успіхів в галузі урбанізації або до проблем в цій сфері. У Всесвітній день міст, звісно, можна вітати усіх мешканців зі святом, а можна організувати екологічну акцію або культурну програму, з якої більше людей дізнаються про історію саме вашого міста.