Пропустити навігацію

Вітаємо вас у Довіднику безбар’єрності

«У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. Цей Довідник допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина та її різноманіття. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування».

Перша леді
Олена Зеленська

Міжнародний день прав людей з інвалідністю

Вітати людей з інвалідністю з цим днем однозначно не варто. Цей день запроваджений для того, щоб привернути увагу до прав та проаналізувати, наскільки вони порушуються чи забезпечуються, а також наскільки безбар’єрним є навколишній простір для людей з інвалідністю. Власне, про це й можна висловлюватись публічно: говорити, писати дописи, брати участь у дискусіях.

ДОДАТИ ДАТУ В МІЙ КАЛЕНДАР 03-12-2022 00:00 03-12-2022 23:59 Europe/Kyiv Міжнародний день прав людей з інвалідністю true Вітати людей з інвалідністю з цим днем однозначно не варто. Цей день запроваджений для того, щоб привернути увагу до прав та проаналізувати, наскільки вони порушуються чи забезпечуються, а також наскільки безбар’єрним є навколишній простір для людей з інвалідністю. Власне, про це й можна висловлюватись публічно: говорити, писати дописи, брати участь у дискусіях.