Пропустити навігацію

Вітаємо вас у Довіднику безбар’єрності

«У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. Цей Довідник допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина та її різноманіття. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування».

Перша леді
Олена Зеленська

Всесвітній день дитини

Як і 1 червня, цей день нагадує нам про те, що кожна дитина заслуговує на повагу до її честі та гідності, потребує опіки, уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки з боку дорослих незалежно від кольору шкіри, статі, мови, етнічного або соціального походження та інших ознак. У цей день варто говорити про захист дітей від насильства, цифрову безпеку, доступ до освіти, їхнє здоров’я та добробут тощо. Важливо також прислухатися до самих дітей. Їхній голос щодо питань, які найбільше турбують дітей сьогодні, дорослі мають враховувати, коли говорять про права дитини.

ДОДАТИ ДАТУ В МІЙ КАЛЕНДАР 20-11-2022 00:00 20-11-2022 23:59 Europe/Kyiv Всесвітній день дитини true Як і 1 червня, цей день нагадує нам про те, що кожна дитина заслуговує на повагу до її честі та гідності, потребує опіки, уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки з боку дорослих незалежно від кольору шкіри, статі, мови, етнічного або соціального походження та інших ознак. У цей день варто говорити про захист дітей від насильства, цифрову безпеку, доступ до освіти, їхнє здоров’я та добробут тощо. Важливо також прислухатися до самих дітей. Їхній голос щодо питань, які найбільше турбують дітей сьогодні, дорослі мають враховувати, коли говорять про права дитини.