Пропустити навігацію

Вітаємо вас у Довіднику безбар’єрності

«У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. Цей Довідник допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина та її різноманіття. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування».

Перша леді
Олена Зеленська

Міжнародний чоловічий день

Цей день — нагода відзначити досягнення та внески хлопців і чоловіків, зокрема їхній внесок у розвиток нації, громади, сім’ї, шлюбу та догляду за дітьми. До речі, місяць листопад у цьому контексті називають «вусопад», або movember (англ. November — «листопад» + перша літера слова «moustaches» — «вуса»). Люди по всьому світу, і чоловіки, і жінки, фотографуються з накладними вусами та викладають ці фото у соцмережі. Цей флешмоб покликаний підвищити обізнаність людей щодо проблем зі здоров’ям у чоловіків.

ДОДАТИ ДАТУ В МІЙ КАЛЕНДАР 19-11-2022 00:00 19-11-2022 23:59 Europe/Kyiv Міжнародний чоловічий день true Цей день — нагода відзначити досягнення та внески хлопців і чоловіків, зокрема їхній внесок у розвиток нації, громади, сім’ї, шлюбу та догляду за дітьми. До речі, місяць листопад у цьому контексті називають «вусопад», або movember (англ. November — «листопад» + перша літера слова «moustaches» — «вуса»). Люди по всьому світу, і чоловіки, і жінки, фотографуються з накладними вусами та викладають ці фото у соцмережі. Цей флешмоб покликаний підвищити обізнаність людей щодо проблем зі здоров’ям у чоловіків.