Пропустить навигацию

Заявление о доступности от компании “Inclusive-IT”

 

Це твердження стосується вмісту сайту “Без бар’єрів”, опублікованого на домені https://bf.in.ua/. Це не стосується вмісту на субдоменах.

Цей веб-сайт створений та перевірений для зручного використання якомога більшою кількістю людей різного віку та стану здоров’я. Текст зрозумілий і простий. Користувач може:

  • без ускладнень збільшити чи зменшити масштаб від 50 до 200%.
  • переміщатися веб-сайтом, використовуючи лише клавіатуру
  • переміщатися по веб-сайту за допомогою програми розпізнавання мовлення
  • користуватися веб-сайтом за допомогою програми зчитування з екрана (включаючи найновіші версії JAWS, NVDA та VoiceOver)
Наскільки доступний цей веб-сайт

Цей вебсайт загалом відповідає Правилам доступності вебконтенту версії 2.1 стандарту рівня AA (інформацію про винятки дивіться нижче).

Варто зазначити також, що деякі автоматичні засоби тестування вказують на проблемні місця, а саме – на можливі порушення контрастності, хоча таких там немає. Також може бути неоднозначним застосування хрестика чи галочки в розділі “Тест” – як доповнення до колірної ідентифікації.

Зважаючи на те, що рівні А та АА – не найвищі рівні доступності, то певні практики, які належать до рівня ААА стандарту, не враховано. Тому Ви можете виявити деякі помилки доступності, що відповідають WCAG 2.1 рівня ААА чи кращим практикам вебдоступності.

Як ми тестували цей веб-сайт

Ми використовували рекомендації щодо доступності вебвмісту за міжнародними нормами доступності рівня А та рівня АА (Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.1)), щоб перевірити наскільки доступний сайт “Без бар’єрів”.

На етапі розробки технічного завдання були надані чіткі рекомендації для розробки доступного вебсайту.

Під час створення макету та дизайну велася постійна перевірка й виправлення знайдених помилок (через прямі коментарі з дизайнером).

В процесі програмування та наповнення тестувалися всі елементи та всі сторінки сайту.

Тестування проводилося ручним методом. Проводилося візуальне та невізуальне тестування (незряча тестувальниця зі скрінрідером), спільне тестування та тестування автоматичними додатками (axe DevTools – Web Accessibility Testing, IBM Equal Access Accessibility Checker).

Принципи та методи тестування бралися з чек-листа від Deque University.

Перевірка проводилась на платформах: Windows 10 — Firefox , Chrome , Edge, e-book and mobile version Android 8, 10 – Firefox, Chrome, Safari+VoiceOver, Chrome+VoiceOver, Chrome+NVDA, chrome+.Jaws, FireFox+NVDA.

Інформація про винятки

Перелічений нижче вміст недоступний з таких причин:

  1. Деякі інтерактивні елементи приховані для користувачів допоміжних засобів (поділитися малюнками чи статтями) через фактичну неможливість скористатись ними. Це означає, що допоміжні технології не читатимуть цей елемент та не будуть знати про його існування. Це не відповідає критерію успіху WCAG 4.1.2 (ім’я, роль, цінність), WCAG 1.3.1 (інформація та відносини).
  2. Стокові фотографії зроблені декоративними за задумом замовника, це може зробити їх недоступними для користувачів допоміжних технологій. Інформація, зображена на фотографіях, не є визначальною для розуміння контенту, але створює загальний антураж. Це не відповідає критерію успіху WCAG 1.1.1 (нетекстовий вміст).
  3. Іконки/посилання “Поділитися” в соцмережах чи в календарі не мають текстового опису через використання зовнішніх сервісів. Це не відповідає критерію успіху WCAG 1.1.1 (нетекстовий вміст).
Відгуки та контактна інформація

Ви можете залишити свої відгуки чи скарги компанії “Іnclusive-Іt” – info@inclusive-it.com.

Наш сайт https://inclusive-it.com.ua/

Якщо ви виявили проблеми, яких немає на цій сторінці, або вважаєте, що ми не відповідаємо вимогам щодо доступності, зв’яжіться з нами.