Поширені питання
Що таке «Велика розмова про безбар'єрність»?
«Велика розмова про безбар'єрність» є частиною ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар'єрів», яку засновано для напрацювання бачення безбар’єрного майбутнього України — країни, в якій немає бар'єрів для життя і реалізації кожного українця. Ініціатива спрямована на те, щоб поширювати в українському суспільстві безбар’єрність як нову норму, яка є нашою спільною відповідальністю.
Як я можу приєднатися до Ініціативи «Без бар'єрів»?
Дякуємо за увагу до ініціативи «Без бар'єрів». Наразі ми заохочуємо усіх небайдужих ділитися зі своїми близькими відео та текстовими історіями, які розміщені на цьому сайті. Про приклади подолання бар'єрів має дізнатися якомога більше українців. Крім того, ви самі можете розповісти власну історію подолання бар’єрів.
Я хочу поділитися своєю історією подолання бар’єрів
Ми дуже вдячні вам за ваше прагнення. Перейдіть за посиланням, щоб заповнити відповідну форму. Ми читаємо всі історії і відбираємо деякі з них, щоб розповісти широкому загалу українців. З вами може зв’язатися наш редактор новин, і для цього ми просимо залишити ваші контактні дані. Але, будь ласка, майте на увазі, що, ми не маємо змоги ділитися всіма історіями, які отримуємо, так само як і контактувати з кожним автором.
Чи надає ініціатива «Без бар'єрів» благодійну допомогу?
Ні. Перша леді заснувала ініціативу, щоб об’єднувати однодумців і підтримувати важливі рішення для подолання бар’єрів в Україні. Ініціатива не є благодійною організацією. Вона не збирає і не розповсюджує матеріальні ресурси.
Як ви використовуватиме дані, які передають відвідувачі сайту?
Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності та використання даних.
Контакти для преси
З питань співпраці зв'яжіться, будь ласка, з прес-офісом ініціативи за електронною поштою press@bf.in.ua